O zdrowiu

Internetowy portal tematyczny!

Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym sposobem na intymne bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele opcji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie
" \n" +

Comments are closed.